Etykiety

Newsy (6) Zima (6) Bombki (5) Druty (5) Święta (5) Jesień (3) Robótki (3) Wzory (3) Candy (2) Nowy Rok (1) Wyróżnienia (1) Zwierzątka (1) chusty (1) skarpetki (1) Żarty (1)

Obserwatorzy

Jestem, młodą i zakręconą osóbką która odkrywa swoje pasje. Lubię sobie podłubać troszkę i mam nadzieję że będę coraz to więcej umieć :) Chwilowo nie mam zbyt wielu czasu na tą przyjemność, ale staram się poświęcić każdą wolną chwilę.

Jeśli Ci się coś podoba z moich prac i chcesz mieć tą rzecz to napisz do mnie na maila bejbi.sl@gmail.com Na pewno się jakoś się dogadamy :)

Wszystkie prace zamieszczone na tym blogu są mojego autorstwa, a jeśli tak nie jest wyraźnie to zaznaczam!
Jeśli chcesz użyć mojej treści bądź zdjęć wpierw proszę o informację!!

wtorek, 1 lutego 2011

KAL - chusta i takie tam....

Długo mnie nie było ale czasu też mało :(

Na początku chciałabym podziękować wszystkim za życzenia :*

A teraz krótkie streszczenie co się działo. Otóż wydziergałam Haruni dla Babci, chyba najczęściej dzierganą chustę. Niestety zdjęciem żadnym się nie pochwalę bo nie zrobiłam... Ale jak będę u Dziadków to napewno zrobię zdjęcie na szczęśliwej właścicielce! Babcia dostała go w Dzień Babci, przyznam szczerze że uroniła kilka łez jak usłyszała że zrobiłam własnoręcznie.

Na Haruni poszło mi 100 gr / 520 m Kocurka Niebieskiego Arelan druty nr 4

Po Haruni wzięłam się za KAL - dzięki opisowi Maknety na jej blogu. Dziękuję za opis :*








Na zrobienie jej poszło mi w sumie ok. 220 gr (ok. 880 m)  Angoramatik N31234 druty nr 5 i 7. Kolor najbardziej zbliżony do oryginału jest na 1 zdjęciu :) Muszę ją teraz tylko zblokować ale jest fantastyczna i cieplutka :)



Chwilowo zajmuje się dwie robótkami na raz ale w jednej już mam przód i tył, muszę tylko jeszcze rękawy dorobić.
Co do drugiej robótki to robiłam sobie sweterek bezszwowy bardziej w stylu bluzy, ale jak przymierzyłam robótkę to się załamałam i sprułam. Zaczęłam więc od nowa, jestem w trakcie dziergania ściągacza.

To chyba chwilowo na tyle :-) postaram się niedługo odezwać, pozdrawiam wszystkich

2 komentarze: